Potvrzeno! Biostimul dosahuje vynikajících účinků!

Aby mohl být Biostimul označen ministerstvem zdravotnictví jako "ZDRAVOTNICKÝ PŘÍSTROJ", musí procházet náročnými klinickými testy, které jednoznačně potvrzují jeho vysokou účinnost léčby. Také řada významných ocenění z řad odborné veřejnosti jasně řadí Biostimul BS 103 a Biostimul BS 303 mezi špičkové zdravotnické přístroje v oblasti fototerapie. U málokteré z jiných biolamp je takto jednoznačně prokázán její vysoký léčebný účinnek, jako u Biostimulu.

Biostimul je certifikován jako zdravotnický přístroj: CERTIFIKÁT

...dále dostal řadu ocenění z řad odborné veřejnosti:
Prestižní ocenění "ZLATÁ INCHEBA"

Biolampa Biostimul

Biolampa Biostimul patří mezi špičkové fototerapeutické přístroje. Jedná se o český výrobek, který je vyvíjen především pro profesionální použití v nemocnicích a dalších lékařských zařízeních. Modely pro domácí použití Biostimul BS 103 a Biostimul BS 303 jsou pak víceméně jen "sekundárním" produktem, kdy je v nich použita špičková patentovaná technologie FOTONYX vyvinutá primárně pro profesionální fototerapeutické přístroje nejvyšší řady Biostimul. Obyčejný člověk se tak může mít doma osobní fotorapeutický přístroj s technologií profesionálních Biostimulů za velmi přijatelnou cenu.

Biostimul

Biolampa Biostimul BS 103

Biolampa Biostimul BS 103
Akční nabídka

  Potvrzeno! Biostimul BS 103 dosahuje vynikajících účinků!  Zařazení...

Vaše cena: 9 630,00 Kč

Biolampa Biostimul BS 303

Biolampa Biostimul BS 303
Akční nabídka

Potvrzeno! Biostimul BS 303 dosahuje vynikajících účinků! Aby mohl být Biostimul BS 303 označen...

Vaše cena: 15 980,00 Kč

Biostimul s technologií profesionálních přístrojů

Unikátní patentovaná technologie FOTONYX vyvinutá pro biolampy Biostimul posunula tento unikátní fototerapeutický přístroj v účinnosti o třídu výše, než dosahovali dosavadní klasické biolampy. Původně byla technologie FOTONYX vyvíjena pouze pro profesionální verze fototerapeutických přístrojů Biostimul. Po vynikajících výsledcích léčby ve zdravotnických zařízeních byla tato špičková technologie implementována také do osobních přístrojů Biostimul BS 103 a Biostimul BS 303. To znamenalo obroský posun v domácí léčbě a biolampa Biostimul BS 103 a BS 303 se rázem dostala do mnoha domácností, kde pomáhá pacientům v jejich domácím prostředí. Díky výzkumu a vývoji technologií pro profesionální přístroje dnes může Biostimul pomáhat každému v pohodlí jeho domova. Biostimul disponující špičkovou technologií s nevídanými léčebnými výsledky tak posunul domácí biolampy na úroveň profesionálních přístrojů dostupných každému dokonce za cenu nižší, než jiné, méně účinné biolampy.

Výhody biolampy Biostimul

Mezi hlavní výhody biolamp Biostimul patří jejich široká komplexnost v léčbě nejrůznějších onemocnění. Díky nejmodernější technologii FOTONYX působící na buněčné úrovni dosahuje Biostimul unikátních výslednků léčby u širokého spektra onemocnění.

  • Léčba neinvazivní metodou
  • Léčba na buněčné úrovni širokého spektra onemocnění
  • Bez vedlejších účinků
  • Bez rizika předávkování
  • Nezatěžujete organismus chemickými preperáty
  • Možnost volby aplikačních režimů
  • Nevyzařuje teplo - vhodné také na záněty
  • Prokázaná vysoká účinnost léčby
  • Pohodlná aplikace - ergonomický tvar a řešení připnutí na tělo
  • Snadné ovládání

Biostimul léčí neinvazivně

Velikou předstí biolampy Biostimul je její neinvazivní metoda léčby. Aplikace je naprosto bezbolestná. Pravidelnou aplikací biolampou Biostimul můžete v mnoha případech předejít jinak nutnému operačnímu zákroku. 

Biostimul léčí na buněčné úrovni

Stavebním kamenem našich orgánů a tkání jsou buňky. Právě na ty biolampa Biostimul působí. Všechny buňky v našem těle fungují na stejném principu, který zajišťuje neustálou regeneraci tkání. Tento princip využívá k léčbě biolampa Biostimul. Zjednodšeně řečeno paprsek Biostimulu dopadá na buňku, tím v ní vyvolá odezvu a buňka zrychlí svůj metabolismus - tedy začně intenzivněji vykonávat svou přirozenou činnost. Výsledkem je rychlejší přirozená regenerace tkáně, tedy rychlejší hojení. Proto Biostimul funguje na široké spektrum onemocnění - jen pomáhá tělu rychleji dělat to, co samo dělá, ale pomalu.

Léčí bez vedlejších účinků

Klasická medicína je založena především na užívání nejrůznějších chemických preparátů (léků, mastí, kapek atd.), které ovšem mají méně či více negativních vedlejších účinků. Biostimul naproti tomu stimuluje buňky k rychlejší přirozené regeneraci, tedy k tomu, co je vašemu tělu vlastní - schopnost "samoléčby" nemusíte tak užívat mnoho léků zatěžující váš organismus. Analgetický efekt biolampy Biostimul Vám umožní snížit dávky analgetik. Protizánětlivý efekt potlačí zánět, biostimulační efekt nastartuje vaší imunitu a regeneraci tkání.